Workshop shibari s Terezou Těžkou Tereza Těžká

Pro fanoušky naší nevšední inscenace Tumor: Polyamor máme jedinečnou příležitost. Herečka Tereza Těžká povede workshop Shibari, japonského umění vázání. Dozvědět se tak můžete nejen něco o vzniku, filosofii a estetice shibari, ale také si vyzkoušet samotné vázání. Jedinou podmínkou je, že musíte přijít ve dvou, abyste si mohli vyzkoušet jak vázat, tak být vázán. A samozřejmě až si na vlastní kůži shibari vyzkoušíte, máte také dvě vstupenky na Tumor: Polamyamor, abyste mohli zjistit, jak se promění vaše tělesné a smyslové vnímání této inscenace.Vstupenky na Tumor: Polyamor platí pro představení 26. a 27. dubna. Postačí, pokud se nám zarezervujete na e-mail astudiorubin@gmail.com.

KDY: 20. dubna od 11.00 do 18.00 (s hodinovou pauzou)

KDE: Subspace studio
https://www.subspacestudio.cz/subspace/

INFO: Účastnit se může kdokoliv bez omezení věku a nebo jakýchkoliv zdravotních omezení, zúčastnit se může celkem 12-13 párů. (Bez omezení pohlaví samozřejmě:).

Projekt Tumor: Polyamor je podpořen grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci Fondů EHP. Navazuje na jedinečnou spolupráci A studia Rubín s česko-skandinávským performativním kolektivem T.I.T.S., který se tentokrát propojil s kulturním prostorem Pikene på Broen z norského Kirken