Merch tu!

Rubín je srdcovka! A konečně můžete radost s ní spojenou posílat dál! Navíc hezky, uvědoměle a udržitelně.

Připravili jsme pro vás a vaše srdcovky speciální merch, jehož koupí uděláte radost hned dvakrát! Prvně obdarovanému, druhotně i samotnému Rubínu, protože přispějete na jeho chod.

Pozor! Uzávěrka na kolekci pouť budoucí je tvá je 5. prosince ve 23.59!

Máme pro vás:

Kolekci pouť budoucí je tvá

Budoucnost… No, jo! Ta budoucnost…Ale musí se začít popořadě. Před 55 lety tam dole, v tom našem sklepě, se na hromadě uhlí odehrál první divadelní večer. A Rubín, i když se ještě vůbec tak nejmenoval, se vydal na svou budoucí pouť. Takže v této sezoně slavíme! A pro vás je tu speciální edice rubínovského merche.Spojili jsme se s originálním Knedlo Zelo Wear. Vznikla vtipná paráda, která je měkoučká heboučká a padne jako ulitá. KZW doslova násál nezaměnitelnou atmosféru Rubínu, nechal to patřičně uležet a tramtadadá kolekce pouť budoucí je tvá je tady!

Jestli poputujete s Ondrou Pavelkou, který drží ve svých rukou celý svět a samozřejmě sklenici vína, nebo s sebou vezmete rovnou celý Rubín, to je jen na vás. Stejně tak si můžeš vybrat, jestli si obléknete ultraměkoučké bavlněné eko tričko, nebo super cosy heboučkou mikinu. Pokud byste si na pouť chtěli vzít hlavně knihu nebo sváču, pak je k dispozici feši taška.

Tuto kolekci narozdíl od ostatních objednává po vlnách! První z nich uzavíráme 5. prosince ve 23.59 hod! Tedy, pokud chcete Rubín nadělit pod stromeček, neváhejte!

Trička s příběhem

A kdyste chtěli být na své budoucí pouti ještě extravagantnější a ještěuvědomělejší, pak sáhněte i po ucyklingových tričkách od kluků z Ultravagantu. Máme je ve variantě Světlo (bílé) a Tma (černá). (Překvapivě:) Aneb kluci z Ultravagantu prošmejdi sekáče, nakoupili kousky z druhé ruky a udělali z nich zbrusu novou kolekci s vlastnoručním prošitím a tiskem. Každý kousek je tak doslova originál.

Dárkové poukazy

Abyste za námi mohli dorazit hned, jak to bude možné.

Vše v našem flekatém designu, zabalené vlastníma rukama, s humorem sobě vlastním a s láskou od Báry a Johanky do recyclopapíru.

Objednávat můžete na FB/IG shopu nebo na e-mailu: astudiorubin@gmail.com, do předmětu prosím uveďte Merch pouť budoucí je tvá! A nezapomeňte uvést: typ designu, typ produktu (triko/mikina), velikost XS-XL a počet! Čím více, tím lépe :))