COVID-19 opatření

Milí diváci,

současnou situaci spojenou s druhou vlnou koronaviru nebereme na lehkou váhu. I tak vnímáme kulturu za hybnou sílu v těžkých časech. Budeme proto dělat první poslední, abychom chod Rubínu za současných vládních a hygienických nařízení udrželi v provozu a přitom vám vytvořili bezpečné prostředí pro zábavu. K tomu ovšem potřebujeme i vaši pomoc!

Prosíme vás, abyste:

- se při návštěvě představení prokázali jednou z následujících možností:

  • proděláním laboratorně potrvzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání představení
  • aplikací očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní
  • u dětí mladších 18 let a osob s kontraindikací k očkování lze k prokázání bezinfekčnosti použít i RT-PCR test starý nejvýše 72 hodin

- chodili na představení alespoň 30 minut před jeho začátkem. Odbavení tentokrát potrvá déle.

- při nákupu vstupenky uváděli vaše kontaktní údaje, např. tel. číslo či e-mail.

- před odchodem do divadla se na našem webu či sociálních sítích ujistili, že představení nebylo zrušeno. I to se bohužel může stát.

- vstupovali do prostor Rubínu pouze s respirátorem min. třídy FFP2 (KN95 / N95). Na pokladně pro vás máme za malý peníz připravené náhradní.

- zůstali doma, pokud před návštěvou divadla pociťujete jakékoliv příznaky respiračního onemocnění. Vstupenky vám rádi vyměníme za jiné.

- nás neprodleně kontaktovali, pokud do 5 dnů od návštěvy Rubínu zjistíte potvrzenou nákazu na COVID-19 a to na e-mailu astudiorubin@gmail.cz nebo telefonem na číslo 257 221 158.

My na druhou stranu:

- monitorujeme situaci a vždy zde na této stránce zveřejníme aktualizace platných pravidel. Proto prosím sledujte tuto stránku před každou návštěvou.

- dezifikujeme divadlo.

- měříme všem návštěvníkům prostoru tělesnou teplotu. V případě, že její hodnota přesáhne 37,2 ºC, nebudete do divadla vpuštěn/a a bude vám vráceno vstupné.

- po divadle jsou rozmístěné bezdotykové stojany a nádoby s dezinfekcí.

- z platných nařízení evidujeme jednotlivé diváky zpětně z důvodu možného trasování.

- v případě, že dojde ke zrušení představení z důvodu vládních nařízení, nebo z provozních důvodů na straně divadla, bude vám vstupné vráceno v plné výši, a to podle způsobu zakoupení (on-line platební kartou, hotově v předprodeji, převodem na účet apod.). Pokud se představení nemůžete zúčastnit ze zdravotních, karanténních či jiných důvodů, vstupné bohužel v souladu s návštěvním řádem a obchodními podmínkami nevracíme.