POLYPIKNIK Nela H. Kornetová + Dagmar Fričová

Představte si, že je pozdní letní odpoledne. Jste v tiché zahradě mezi domy. Korunami stinných kaštanů probleskuje slunce. Krása a láska je všude kolem. Najednou má člověk pocit, že nemiluje jenom jednu či jednoho. Najednou má pocit, že může milovat dvě nebo dva. Třeba i tři! A že s nimi chce žít, být. Úplně normálně. A teď si představte, že to není jako, ale doopravdy.

Na polyamorickém pikniku v Kině Kavalírka si o tom budete moct poslechnout, popřemýšlet, vše nacítit a taky potkat lidi, kteří tak chtějí žít a žijou. V příjemném stínu pod kaštany se bude diskutovat o tom, jaké to je být polyamoričkou či polyamorikem a žít s více partnerkami a partnery. Jak proběhl jejich comingout? Dá se říct, že více lidí znamená více lásky? A na jaké problémy takovéto vztahy nejčastěji ve společnosti narážejí? To vše a mnohem více se probere v dialogu s několika lidmi žijícími v konsensuální nemonogamii a také se vztahovým terapeutem. 

Kromě toho skvělé jídlo, skvělé pití a po setmění tematický film. Tohle vše je navíc prolog k připravované inscenaci Tumor: Polyamor. O metaforických mnohospojeních a lásce i tam, kde byste jí nečekali. 

KDY: 21. června v 17.00

KDE: Kino Kavalírka, Plzeňská 210, 150 00 Praha 5

VSTUP: Zdarma, ale doporučujeme registraci

Program

17.00 Meeting people, drinks & food 

18.00-20.00  Debata: Polyamorie: více lidí, více lásky?

  • Moderace: Bára Šichanová
  • Hosté: Tereza Těžká, Jaro Viňarský, Fronéma Lark & Mani Hindrich

20.00-20.30 Hang out & drinks

20.30 Projekce filmu Shortbus

Více informací

Partneři projektu