Nepřehlédněte

Milí Rubínovci, je vyhlášen nouzový stav a my sami bychom neradi přispívali ke skokovému nárůstu nákazy, proto jsme se rozhodli do odvolání zrušit všechna naše nejbližší představení. Vstupenky vám vrátíme přes portál Goout, ale buďte prosím trpěliví, vzhledem k velkému přetížení prodejního portálu.

Bardo Bardo

Sisa Fehér a Vladko Mikláš je skladatelské duo tvořící autorskou hudbu

s unikátním moderním zvukem, který vychází z jejich jazzového pozadí propleteného s vlivem slovenské alternativy, kterou je možné zpozorovat skrz lyrické texty přimlouvá se přes přírodní symbolismus.

Jak album tak i živé koncerty přenesou posluchače do samostatného magického světa opojných minimalistických a sofistikovaných zvukových ploch tvořených hlavně vrstvením melodických kytarových linek, zvuku basy a Sisina harmonizovaných melodii.

I přes skutečnost, že všechny kompozice jsou autorské, mluvící svým jazykem, dá se v Bardu najít jistá fiktivní příchuť slovenského folklóru. Narozdíl od alba, kde se jen střídmě v skladbách objevují vyprodukované beaty, živé koncerty doprovází bubeník Petr Nohavica.

zpěv, basa
Sisa Fehér

kytara, zpěv
Vladko Mikláš

bicí
Petr Nohavica